.

Statistika

Novinky

Chystáme

Návštěvní kniha

Vaše vzkazy a připomínky

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8271":
Michal
Ahoj, fungujete ještě? váš kontaktní email bohužel není dostupný... sháním šermířskou skupinu, se kterou bych mohl trénovat, máte volno?...díky za odpověď (email: michal.ezopgmail.com)
Jill
Zdravím, nechtěli by jste do budoucna lučištnici?
karlos
http://zbrane-zbroj.7x.cz/ ZDRAVÍM VÁS UROZENÍ RYTÍŘI NEVYMNENÍME IKONKY..??
Zdeslav
Možná bych pro tebe měl dvě, či snad dokonce tři duše z České lípy. Je to Klára a Polák z fora a ještě nějaký jejich kámoš, mluvil jsem s nima o tom na workshopu a vypadali, že to nebude problém. (Původně chtěli k nám, tek jsem je spěšně odvelel k tobě). Zkus je zkotaktovat ;-)
____________________________
Zdeslav
Heřman z Hradce
Už se něco rýsuje. Zatím jsem na dvou jistých a třetí je pravděpodobný. Ale verbuji seč mi síly stačí smiley
Zdeslav
Nezabudické žoldáctvo zdraví pány z Hradce! smiley Tak co pane Heřmane, budeš mít na sraz k dispozici nějakou družinu? smiley
____________________________
Zdeslav
Heřman z Hradce
Hradecké panstvo zdraví obyvatele Nezabudic smiley
Marry_mcjung
Zoufale hledám pravou koženou rukaviuci s pásky navrchu, naposled viděna zhruba před 2 měsíci při vystoupení pro školy v Parku... Nálezce má u mě hodně velké pivo!!!
Zdeslav
romul: Díky za chválu. Na vybavení pracujeme co jenom nám finance a čas dovolí. V doučasný době jsme na tom tak, že přesně víme, co chceme, ale k realizaci občas schází právě ty dvě věci, terý jsem jmenoval :-). Jinak máš pravdu, fungujeme sotva 3 rokem a pořád objevujeme spoustu nedostatků a současně novejch znalostí a informací. Co se týká tý naší datace, děláme co se dá, ale máš pravdu, že je to takhle "osamotě" docela těžký. Říkám tomu, že "klestíme cestu do Doby Karlovy" :-).
____________________________
Zdeslav
romul
zdravim

máte pěkně strukturuovanou družinu..od pána přes knechta až po drna...chvalim jen tak dál

abych nemazal med kolem huby..tak byjste mohli zlepšit vybavení ale předpokladam že nefungujete dlouho. Nicmeně to máte trochu těžší..toto období moc lidí nedělá a tak nemate mo inspirací od druhých.

přeju hodně zdaru..a tě pic na paské:)
Albii
teeeda, prohlídlsa jsem všechny fotečky a fakt bomba... ste šikulové:o) až vám závidím, jekou máte skvělou partu :o) každopádně at vám všechno vychází a každou bitvu vyhrajte!!!!!smiley
Nezabuditzi
mladice: Díky moc.

mladice
jo smiley fakt dobrý. Držim vám palce holky, kluci smiley
huuu
smiley
Pepa
Borci jako svině. Fandim vám kluci

 
Tomash Webmaster, Nezabuditzi web 2006 - všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro Internet explorer verze 6.0 a vyšší, 1027x768, Old English font