.

Statistika

Novinky

Chystáme

Vítejte

Aktuality:

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2842":
Anke
Τhanκ you! It a аwesome wеb-site.

Feel free to visit my webpage devis assurance moto
Concetta
I love the knowledge on your internet site. thnx.

Also visit my weblog :: Free wordpress hosting
Shari
Just had to mention I'm glad that i stumbled on your website!

Also visit my web page ... SEO forum
Gainewawanaem
drroykim Excellent level. Writing a blog can be be extremely potent and is also ideal for Search engine marketing. Happy you happen to be doing it! profesjonalne strony internetowe
Hungavalamn
Oh my gosh. The pool here in Grande Prairie has one of those artificial surfing wave things. I'm going to hit that up! kurs windsurfingu
Nezabuditzi
V galerii byly doplněny fotogalerie z některých akcí v letech 2009 a 2010. Nové fotografie členů v sekci "Družina". Nový text a fotografie v sekci "O nás".
Nezabuditzi
Právě jsem vyvěsil fotky z letošní podzimní Panské bitvy, za kterou partří velký dík zejména panu von Spernak.
Nezabuditzi
Na stránky byly vyvěšeny fotky z našeho vystoupení pro kantory zemí Evropské Unie v rámci mezinárodního projektu WAI. Taktéž jsem trošku poupravil "O nás" a vyměnil některé portrétky. Kochat se můžete zde.
Nezabuditzi
Přibyly dvě nové rubriky pro členy - materiály a skladiště. Najdete v nich historické podklady, staročeské povely pro boj ve formaci a ostatní materiály týkající se skupiny.
Marry_mcjung
Zoufale hledám pravou koženou rukaviuci s pásky navrchu, naposled viděna zhruba před 2 měsíci při vystoupení pro školy v Parku... Nálezce má u mě hodně velké pivo!!!
Nezabuditzi

Bylo přidáno několik fotografií z Příbramského dětského dne a přibyly také nové podobenky člénů. Obdivovat je můžete Zde.
Nezabuditzi


Došlo k menší reinstalaci našeho webu, čímž by se měli odstranit problémy při prohlížení v různých programech. Pokud máte i přesto problémy se zobrazením těchto stránek, prosím, neváhejte a upozorněte nás na ně v Návštěvní knize.

 
Tomash Webmaster, Nezabuditzi web 2006 - všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro Internet explorer verze 6.0 a vyšší, 1027x768, Old English font